Elibol İnşaat 1978 yılında genç İnşaat Mühendisi NEVZAT ELİBOL tarfından kurulmuş olup 1991 yılına kadar başarı grafiğini yüksekterek faaliyetlerine devam etmiş, 1991 yılında artan cirosuyla firma ünvanı Elibol İnş.San.Tic.Ltd.Şti.olarak ticari hayatına devem etmiştir.2009 yılında hem meslektaşı hem oğlu genç İnşaat Mühendisi ORÇUN ELİBOL ile hisslerini ortakalaşa pay ederek ELİBOL MÜHENDİSLİK TAAH.YAPI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.kurmuşlardır.

Kaliteli hizmetimiz ve ürünlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Mevcut tecrübeli kadromuzla pazarda bu görevi en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz.
Elibol İnşaat olarak, yüklendiği bu misyonu, iş anlayışı ve kalite politikasını firma vizyonu olarak kabul etmiş, firma felsefesi ve organizasyonunu değişen pazar koşulları ve gelişen teknolojik sürece uyumlu hale getirmiştir. Yeniliklere açık olan firmamız ürün yelpazesini müşteri talep ve önerileri doğrultusunda sürekli yenilemektedir.

Duyurular

Turkuaz Konutları
Elibol İnşaat Olarak yapılan ve yoğun ilgiyle karşılaşan turkuaz konut projesinin ikincisi çok yakında hayata geçiyor...
Web Sitemiz Yayında...
Web Sitemiz yeni arayüzüyle hizmete girmiştir....
backnext

Hakkımızda